I just don´t know what to do with myself


Poznáte ten skvelý pocit, keď (v čase PMS, podotýkam) chlapovi tri hodiny zúfalo rozprávate niečo, o čom pravdepodobne netúži nič vedieť, ale nemôže sa brániť, lebo sa rozhovor odohráva v písomnej podobe a on je práve offline, čiže sa vašimi pindami bude musieť zapodievať či chce alebo nie, a (Lebo na niektoré veci sa odpovedať musí!) keď vám napokon príde odpoveď, (s trochou citového vydierania) je to presne to, čo ste chceli počuť?

Muži sú niekedy úžasní. Najmä keď hovoria veci ako “Ty o tom vieš viac než ja” a “Akokoľvek sa rozhodneš, určite to bude dobre” a to napriek tomu, že vy by ste sa už samy poslali do riti, keby ste sa museli počúvať.

No. Čo sa týka dňa žien, pochybujem, že môj drahý o existencii takého sviatku vôbec tuší, ale povedzme si úprimne, ja sama sa o to pramálo zaujímam.

V piatok som sa neplánovane dala zaočkovať na žltú zimnicu (totiž, zaočkovať som sa plánovala, ale nie v piatok)(stojí to 52 euro, chápete? A vydrží 10 rokov. A je smrteľná. Ale to tvrdili aj o besnote – ešte dobre, že v čase, keď ma v relatívne krátkom slede pohrýzli papagáj a opica, som o tom nemala ani potuchy.) a zakázali mi 2 týždne piť, takže som sa v piatok nemohla dať na padrť podľa pôvodného plánu. Dokonca ma donútili ostať tam ešte 30 minút po očkovaní (keby ma náhodou šlahlo), ale ja som sa náhlila do práce a po štvrť hodine som už pelášila preč.

Nasleduje dobrá rada do života: upravte si pitný režim, lebo nedostatok tekutín spôsobuje demenciu vo vyššom veku! Tvrdí to mamin kolega, ktorý ešte dementný nie je (?) a tak ostáva nejasné, odkiaľ to vie.

Viete, čo mi napadlo? Ak si nenájdem inú prácu, mohla by som pracovať na erotickom chate. Beztak som grafoman a perverzná. Myslíte, že sa to dá aj bez kamery?

Bavila som sa o tom s L., ktorá povedala, že natáčať porno vynáša viac a že to sa jej zdá ako lepšia voľba. Lenže viete, ako to je, keby ma mal obhospodarovať nejaký Rocco Siffredi (vždy som si myslela, že je to Sigfredy, verili by ste?), asi by ma jeblo dočista. O také nemám záujem, bože uchovaj. Na plané reči by ma bolo, to akurát!

Okrem iného neviem, čo si vziať do Kolumbie. Teda pomimo spacáku, stanu, trekových topánok, čipkovaných negližé, saténového župančeka a podväzkových pančúch, samozrejme. Máte nejaké tipy a triky? (Mmj., dik za rady ohľadom sledovania blogov.) A nepoznáte niekoho v Miláne?

Reklamy

4 thoughts on “I just don´t know what to do with myself

Čo vy na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s