Nervy mám!


Moja hladina adrenalínu siaha po strop a čochvíľa vyrazí dieru do strechy ako nejaký emocionálny gejzír. Mám podozrenie, že som zabudla zbaliť niečo dôležité, lebo v batohu mám ešte stále miesto. (Ale čo? Mám spacák, stan, saténový župan, podväzky, aj depilátor, tak čo to môže byť?!) Každých päť minút si pripomínam, že mám ešte v chladničke antiku. Lepšie povedané, stoh antiky v navlhnutých krabičkách, lebo v chladničke sa na zadnej stene zráža voda. Vďaka bohu za tie príroduvraždiace nepriedušné plastové vrecúška.

Liečivá som nadžgala do kozmetickej taštičky kabely a napokon ich nebolo až tak veľa, to len tie krabičky majú veľa vzduchu.

Pretriedila som staré kokotince zakladače a vyhodila kopu papierov; všelijaké výsledky vyšetrení s nápisom “Odniesť kožnej lekárke”, listy o prijatí na gymnáziá, vysokú, do kúpeľov, o prijatí prihlášky, zdvorilé odmietnutia prijatí na gymnáziá, bankové výpisy spred štyroch rokov, letáčiky o možnostiach kreditných kariet, návody na samovyšetrenie prsníkov…dokonca aj výsledky Monitoru 9 (!) a nejaký diktát.

Stihla som sa rozlúčiť s celou rodinou (fajn, tak okrem jedného bratranca) a vyobjímať väčšinu kamarátov.

Nestihla som spratať klavír, rozlúčiť sa s L., ani nechať si nafotiť akty. (Som chcela a myslite si, čo chcete. Dúfam, že sa v Kolumbii príliš nevyžeriem, ako mi sústavne hrozí moja drahá mať.)

Mám nervy. Nemôžem spať. Čo musím ešte urobiť?

Reklamy

One thought on “Nervy mám!

Čo vy na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s